fbpx

Emlak Videoları

Emlak Videoları başlığı altında göreceğiniz bu videolarda amacımız emlak ile ilgili temel konuları size en basit hali ile anlatmak istedik.

17 yıldır almış olduğumuz onlarca eğitim ve yaşadığımız 100 lerce satış, kiralama süreçlerinde kazandığımız tecrübelerle sizin için bu videoları hazırladık.

Gayrimenkul Danışmanlık videolarımızın başlıca konularını belirtmek gerekirse;

Emlak Videoları
Sahibinden Satılık

Sahibinden Satılık

Evinizi sahibinden satmaya karar verdinizde başınıza gelebilecek olumsuz şeylerden bahsettiğimiz konuları içeren videodur.

Evinizi Kiraya Verirken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir ?

Evinizi kiraya verirken nelere dikkat etmeniz gerekir ? Kiracı ile kontrat yaparken hangi evraklar istenir ? Kira kontratı yaparken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir ? bu videomuzda bunları bulabilirsiniz.

Evinizi Daha Hızlı Nasıl Satabilirsiniz ?

Evinizi hızlı satmak için neler yapabilirsiniz ? Evinizi satmak veya kiralamak istediğinizde hangi aşamalardan başlayacaksınız ? Evinizi nasıl pazarlayacaksınız ? Evinizi hala satamadıysanız nedeni nelerdir bu başlıklı videomuzda görebileceğiniz gibi Evimi En Kolay Nasıl Satarım ? yazımızıda okuyabilirsiniz.

Ev Alırken Yapacağınız Masraflar Nelerdir ?

Ev alacağınız zaman yapacağınız masraflar olacaktır. Bunlar Tapu Harcı, döner sermaye vb.. bu videomuzda bu masrafları görebilirsiniz ama belirtmek isteriz bu ödenecek rakamlarla ilgili yasalar değiştikçe masraf tutarları da değişecektir. Güncel Tapu harcı vb.. gibi oranları Tapu ve Kadastro Bakanlığının sayfasından öğrenebilirsiniz. Siz yeni bir yer alacağınız zaman satış prosedürleri için bizden destek alabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.