fbpx

Kurumsala İşyeri Kiralama

Kurumsala dükkan kiralama, basitçe anlatmak gerekirse; ticari gayrimenkul özelliği taşıyan mağaza, dükkan, depo vb. mülklerin kurumsal şirketlere kiralanması demektir. İlk bakışta kiralık dükkan kiralamak gibi gözükse de kurumsal yerlere dükkan kiralamak daha fazla bilgi ve çaba gerektirir.

Kiralık dükkan isteyen kurumsal firmalar için kiralama kriterleri vardır. Her firmanın da göstermiş olduğu hizmet meslek konusuna göre değişkenlik göstermektedir. Örnek verecek olursak Kadıköy de Kurumsala Dükkan Kiralama hizmeti almak istiyorsunuz ve kurumsal bir kiracı arıyorsunuz. Dükkanınız Kadıköy’de çok yaya trafiğinin olmadığı bir lokasyonda, arabayla da çok yoğun bir trafiği yok. Siz burayı bir kahve zincirine ya da restoran zincirine kiraya veremezsiniz. Ama bu hiçbir kurumsal firmaya uygun olmayacağı anlamına gelmez. Belki de bir kargo şirketine veya mobil market hizmeti veren bir firmaya uygun olabilir.

Kurumsala Kiralamanın Avantajı Ne ?

Kurumsal şirketlere dükkan, arsa, işyeri kiralamalarının birçok avantajı vardır. Kurumsal kiralamamın avantajlarını aşağıda görebilirsiniz.

  1. Düzenli ve garantili kira geliri
  2. Yıllık enflasyon artış oranında artış
  3. Yıllık peşin kiralama bedelleri
  4. 10 yıla varan sürelerde garanti kiracı
  5. Yasal güvenceler
  6. Franchise, bayilik ve acente gibi iş modelleri
  7. Kira ödemelerinde aylık düzenli ödeme
  8. Cirodan pay alma (Anlaşmaya bağlı)

Kurumsal Dükkan Kiracı

Kurumsal Kiracı Bulmak İçin Biz Neler Yapıyoruz ?

Kurumsal kiracı bulmak için biz 17 yıllık tecrübemiz ile size hizmet veriyoruz. İstanbul’da çalışmış olduğumuz yüzlerce kurumsal şirkete uygun kurumsal kiralık işyeri, kurumsal kiralık mağaza ve kiralık dükkan temini sağlıyoruz.

Süreç Nasıl İşliyor?

 

Kurumsal Kiracı Başvuru
                               BAŞVURU

 

Ticari Mülk Analiz
                           ANALİZ

 

Ticari Kiralama Pazarlama
         KURUMSAL PAZARLAMA

 

Kurumsal Dükkan Kiracı
                    SÖZLEŞME

Banka Kiracınız Olsun İster misiniz?

Bankalar için ATM yeri önermek ve ATM yeri kiralamak isteyen kişilerin doğru bilgi iletmeleri çok önemlidir. ATM yerleştirilecek yerlerin fizibilitesi ve altyapı durumları çok hassas şekilde incelenmektedir. Bankalara şube olması için yer başvurusu yapan kişilerin dükkanları da öncelikle ekspertizlerimiz tarafından incelenmekte, uygun görülürse mülk sahipleri ile gerekli prosedürler işletilmektedir. Özellikle banka şubesi kiralama ülkemizde çok talep edilen ve yüksek kira getirisine sahip bir fırsattır. Bankalar iki farklı opsiyonla kiralama ve kiracılık hizmeti almaktadır:

  • ATM yeri kiralama
  • Şube için dükkan kiralama

ATM yeri kiralama için uygun alan ve yere sahip bireysel mülk sahiplerinin öneri ve talepleri dikkate alınmaktadır. Bu talepler doğrultusunda bankaların kendileri ya da aracı firmalar alan taraması ve diğer altyapı araştırmalarını yapmaktadırlar.

Zincir marketler için yer ve dükkan önerisi yaparken insan yoğunluğuna, yerin metrekare büyüklüğüne, yol durumuna ve yerleşim yoğunluğuna dikkat edilmelidir. Katlı binalar ve etrafında rakip market bulunmayan semtler zincir market firmaları tarafından daha çok rağbet görmektedir.

Kurumsala Kiralık İşyeri

Bu kadar kolay mı derseniz bizim cevabımız evet bu kadar kolay olacaktır. Çünkü biz biliyoruz ki; doğru analizi yapılmış ticari bir mülk asla boş bırakılmaz. Çoğu zaman doğru rakamla ve doğru kişilerce pazarlanamayan dükkanlar boş kalmış ve yatırımcısına zarar ettirmiştir. Biz 2019 Türkiye Ticari Gayrimenkul ödüllü ofisimizde bu konuda uzman tam 70 kişiyiz.

1000’in üzerinde kurumsal firmaya ticari dükkan kiraladık. Bunlar içerisinde bankalar, restoranlar, ilaç Firmaları, akaryakıt şirketleri, okul firmaları gibi köklü firmalar bulunmaktadır.

Hizmet adımız Kurumsala İşyeri Kiralama fakat İstanbul’ da bir çok kurumsal firmaya kiralık plaza, komple bina, fabrika, arsa kiralama hizmeti de veriyoruz.

Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı profesyonellik ve tecrübe gerektirir. İşte tam bu sebepten size 17 yıllık tecrübemiz ile en doğru hizmeti vereceğimize eminiz.

Eğer sizde “Kurumsal firmalara kiralık yerimiz var ve kısa sürede kiralamak istiyoruz” derseniz bizimle hemen iletişime geçin.