fbpx

Proje Pazarlama

İnşaat sektöründe doğru sonuçları elde etmek için proje pazarlama planınızdaki tercihlerinizin de doğru olması gerekir. Günümüzde bir ürünün nasıl satılacağı konusunda herkesin farklı bir fikri olsa da, elde edilen sonuçlara baktığımızda kimileri satış rakamlarından memnunken, büyük bir çoğunluk ise satışlardan şikayetçidir.

Birbirinden farklı yüzlerce pazarlama planı yapabilirsiniz. Ama içlerinden size en iyi sonucu sağlayacak pazarlama planının hangisi olduğuna karar vermek uzmanlık gerektirir.

İbrahim Demir, inşaat projeleri pazarlama ve satışında uzmanlaşmış bir gruptur. İbrahim Demir’in başarı dolu deneyimlerinden faydalanarak en doğru pazarlama kararlarıyla yüzlerce fikir arasından ideal tercihleri yapıp, projenizi başarıya taşıyabilirsiniz.

Sözleşme ve Diğer Tüm Satış Dokümanları

Proje Firması eğer isters,e aşağıda görülen tüm dokümanlar avukatlarımız tarafından hazırlanır. Ardından ajansımız tarafından kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde sunulur.

Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmeleri, Teknik Şartname ve Mahal Listesi, Vaziyet ve Kat Planları, – Ön Bilgilendirme Formu, – Çek – Senet Tabloları, Muvafakatnameler ve Vekaletnameler, – Konuk Bilgi Formları, Fiyat – Opsiyon Listeleri ve Kaparo Belgeleri, – Kredi Hesaplama Tabloları, Banka Kredi Evrakları yer alır.

Satış Ekibinin Kurulması

Satış ofisi kurulmadan en uygun kişinin en iyi pozisyon için bulunması, projenin geleceğini belirleyen yegane şeylerin başında gelir.

Ofis Asistanı, Satış Uzmanları, Satış Yöneticileri ve Satış Müdürü seçiminde Türkiye’nin en iyi İK firmaları ile çözüm ortağı olarak çalışmaktayız.

( Kariyer.net BusinessLinkedin vb)

“Doğru kişi, milyonlar kazandırırken yanlış kişinin yanlış pozisyonda çalışması projeyi uçuruma götürür.”

Satış Ekibinin Eğitimi

Satış ekibinin aynı dili konuşarak daha senkron bir şekilde hareket etmesi başarıya çok daha hızlı gidilmesini sağlar. Bunun içinde belli periyodlar ile her pozisyon için farklı bir eğitim programı uygulanır.

Satış ekibinin üretkenlik ve tutunma süreçleri kontrol edilerek çıkan raporlara göre bireysel motivasyon ve eğitimsel destek sağlanır.

Proje Pazarlama Satış
Proje Satış ve Pazarlama

Villa Projeleri

Villa projeleri aslında ev projeleri pazarlamaya benzese bile biraz daha çaba ve efor sarf edilmesi gereken bir proje satış türüdür. Villa projelerinin pazarlanması sırasında villa projesinin yapıldığı lokasyonun iyi analiz edilmesi ve projeye, bölgeye uygun müşteri profilinin iyi belirlenmesi gerekmektedir. Pazarlama aşamasında ise yukarıda belirttiğimiz pazarlama yöntemlerine ek olarak daha fazla pazarlama bütçeniz olması gerektiğini de belirtmemizde fayda var. Proje haber sitelerinde reklamdan, Facebook reklamı, İnstagram reklamı, projeye özel web sitesi çalışmalarına; Google Ads, yazılı basın, Flyer, bilboard reklamlarından projeye yakın AVM’lerde stant açmaya kadar birçok pazarlama aracının kullanılması gerekmektedir.

Beykoz’dan Zekeriyaköy’e bir çok projenin satış işlemlerine aracılık yapmış profesyonel ekibimiz ile tanışmak için hemen bizi arayın.

Sonuç

Sonuç olarak siz en iyi bildiğiniz iş olan Müteahhitliğinizi yaparken Satış ve Pazarlamayı Bize bırakın. Satış Personelinin Maaş, Sigorta giderleri, pazarlama için harcanacak tüm masrafları biz yapalım.

Özellikle İstanbul Kadıköy’ de Satış Ofislerini kurduğumuz ve başarılı şekilde satışlarını tamamladığımız projeleri dinlemek, bizimle tanışmak ve bir kahvemizi içmek için sizi ofisimize bekliyoruz.

Siz de yapmaya başladığınız veya bitirdiğiniz bir projeniz var ve proje pazarlama ekibi kurmak istiyorsanız aşağıdaki formu lütfen doldurun.