fbpx

Ticari Gayrimenkul Satışı

Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı, içerisinde ticari faaliyet yapılan ve kazanç elde edilen tüm mülklerin alım-satım, kiralama ve değerlemesine aracılık yapan gayrimenkul danışmanına verilen isimdir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Satilik-Fabrika.jpg
Ticari Gayrimenkul
 

Ticari Gayrimenkul ?

Ticari Gayrimenkul nedir sorusunun cevabı aslında basittir. İçerisinde ticari faaliyet yapılan ve kazanç elde edilen tüm mülk türleri ticari gayrimenkul sınıfına girer. Örnek verecek olursak Fabrika, Plaza, Depo, Dükkan, Ticari arsa vb..

Ticari Gayrimenkul Satışı

Ticari Gayrimenkul Satışı konut satmak gibi basit kolay bir yol değildir. Ticari gayrimenkulde fiyat nasıl belirlenir? Ticari gayrimenkul nasıl pazarlanır? gibi uzmanlık isteyene ticari emlakçılık bilgilerine ve ticari gayrimenkul eğitimlerine hakim olmak gereklidir.

Ticari Gayrimenkul uzmanı bunların hepsini araştırmalı ticari gayrimenkul amortisman süresine göre de yatırımcısına doğru yatırımı yaptırmalıdır.

Ticari Gayrimenkul

Ticari Ekspertiz

Ticari Gayrimenkulde doğru değerleme diğer tüm gayrimenkul değerlemelerinde de olduğu gibi çok önemlidir. Doğru belirlenmemiş fiyatlı bir Ticari Gayrimenkul, uzun süre pazarda kalarak satılmaz ya da kiralanmaz. Şunu unutmamak lazım alım yapacak yatırımcı, kişi ve ya kurumlar yatırım yapmak istediklerini pazarda bulunan en doğru fiyatlı mülkü alır ve çok iyi araştırır. Yani doğru yapılacak bir ekspertiz sonu mülkünüz çok daha hızlı satılacak veya kiralanacaktır. Ticari Gayrimenkul Kredisi çekmeden önce ön fiyatlandırma çalışması yapılması size daha fazla bilgi ve zaman kazandıracaktır. 

Ticari Mülk Pazarlama

Ticari Gayrimenkul Pazarlaması; ciddi emek, ticari emlak uzmanlığı, ticari gayrimenkul uzmanlığı ve zaman gerektirmektedir. Fiyatı pazar analizi ve diğer yöntemlerle belirlenen Ticari mülk satışa veya kiralama sürecine geçildiği andan itibaren yarış başlar. Ticari gayrimenkullerinin içerisinde halen faaliyet devam ediyor ve gizli bir şekilde pazarlanacaksa o zaman müşteri veri tabanı güçlü, profesyonel ve ticari gayrimenkul danışmanı ile çalışmak çok daha doğru olacaktır. Klasik branda asmak, fotoğraflayarak internet ortamında ilanlarını girmek böyle ticari gayrimenkulleri pazarlarken yeterli olmayacaktır. Biz Remax Ticari Gayrimenkul Danışmanı olarak gerçekleştirdiğimiz yüzlerce satış ve kiralama işlemlerinden kazandığımız müşterilerimize sürekli yeni ticari mülk arayışlarına devam etmekteyiz. Ticari Gayrimenkul Eğitimi alarak başladığımız bu uzmanlık alanında hızlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyoruz.

Ticari Gayrimenkul Pazarlama

  1. Doğru fiyatlama için Profesyonel Ekspertiz çalışması
  2. Pazarlama planı ve türlerinin belirlenerek oluşturulması
  3. Sektörel Ticari Veritabanı kullanımı Ticari Mülke özel hedef sektör belirleme
  4. E-mail Pazarlaması
  5. Google Ads Çalışmaları
  6. Hedefli Remarketing Yöntemi
  7. Online Platformlar sahibinden.com, hürriyet emlak, zingat, Remax Türkiye
  8. Sosyal Medya Reklam Çalışmaları
  9. Profesyonel Araçlar ile (Drone, 3D Kameralar) Video ve fotoğraflar ile sunum dosyalarının hazırlanması
  10. Potansiyel Alıcı Adaylarını Ziyaret ederek Portföy Ticari Mülkün pazarlamasını aktif yapmak.

Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı

Bu yukarıdaki başlıklarla ilgili hizmetler veriyoruz. Fenerbahçe’de, Suadiye, Kozyatağı, Erenköy, Sahrayıcedit, Göztepe, Feneryolu, Caddebostan başta olmak üzere tüm İstanbul’da Ticari Gayrimenkulünüzü Satmak, Kiralamak ve ya değerlemesini yaptırarak fiyatını öğrenmek için iyi bir ticari emlak uzmanı arıyorsanız bizi arayın.

 

Ticari Gayrimenkul Hizmetlerimiz

Fabrika / Sanayi

Fabrika Satmak ve ya Kiralamak Endüstriyel Gayrimenkul tecrübesi ister. Biz İstanbul ve yakın illerde bulunan tüm OSB içi ve dışındaki bir çok firmanın Fabrika, Depo ve ya Binasını değerlemiş, 10 larca Satış ve Kiralama işlemini de gerçekleştirdik. Sizin de Satılık, Kiralık ve ya Değerlemesini yaptırmak istediğiniz bir Ticari Gayrimenkul'ünüz var ise bizi arayın.

Arsa

Arsa satmak ve ya kiralamak için öncelikle geliştirmesini de çok iyi bilmek gerekir. Arsanın güncel İmar Durumuna göre yapılabilecek inşaatının türünü bilerek yapılan pazarlamaların her zaman daha başarılıdır. Örnek verecek üzerine Antrepo yapılarak çok iyi kira getirebilecek bir arsayı sadece m2'si şu kadar diye pazarlamak büyük kayıplara neden olacaktır. Biz İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Çanakkale ve Bursa'da Ticari kullanıma uygun arsalar için bizi arayın.

Ofis & İş Merkezleri & Plaza Katları

İstanbul'da Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan tüm ofis, iş merkezleri ve plaza katları için Kiralama, Satış ve Değerleme hizmeti veriyoruz. 17 yıllık tecrübemiz ve 100'ce gerçekleştirdiğimiz işlem sonucu elde ettiğimiz müşterilerimiz ile daha hızlı sonuca gidiyoruz. Ticari Mülkünüzün analizini yaparak hangi sektöre uygun olduğunu saptayarak Hedefli pazarlama yapıyoruz. İstanbul'da kiralamak ve ya satmak istediğiniz bir yer varsa bizi arayın.

Eğitim Tesisleri

Eğitim kurumlarına uygun olduğunu düşündüğünüz bir binanız var ise bizi arayın. Neden mi? İstanbul'da bir çok saygın Özel Eğitim Kurumuna yeni yerlerini bulamalarına danışmanlık yaptık. Sürekli değişen Eğitim firmalarının kullanım için yerleşeceği binaların yeni kanun ve standartlara uygunluğunu biz sizin için uzman ekibimiz ile araştırıyoruz. Eğitim Kurumlarına uygun bir mülkünüz varsa bizi arayın.