fbpx

Hakkımızda 

İbrahim Demir, 1977 Torbalı/İzmir doğumludur. Yaklaşık 27 yıldır İstanbul’da ikamet eden Demir, memur bir babanın çocuğu olması sayesinde Türkiye’de pek çok ilde kısa ve uzun vadeli olarak yaşamıştır.

2003 senesinde İstanbul Şirinevler’de 50 m2’lik bir ofiste emlak danışmanı olarak sektöre atılmıştır. Yaklaşık iki yıl boyunca bulunduğu bölgede birçok kişinin başarılı bir şekilde ev ve işyeri sahibi olmasını sağlamıştır. Başarılarının sınırlı kalmasını istemeyen Demir, uluslararası bir gayrimenkul şirketi olan ERA Real Estate markası ile yollarını birleştirmiştir. Beş yılı aşkın bir süre boyunca ERA markası ile Türkiye’nin farklı lokasyonlarında profesyonel gayrimenkul danışmanlığı yapmıştır. Danışmanlık yaptığı süre zarfı boyunca yerli ve yabancı birçok eğitim almış ve kendini geliştirmeye hiç ara vermemiştir. Öğrendiklerini ve tecrübelerini ERA emlak danışmanlarına aktararak edindiği tüm bilgilerin çoğalması için çalışmalar sağlamıştır.

İbrahim Demir Kimdir
İbrahim Demir Kimdir

ERA markası ile yürüttüğü başarılı çalışmaların ardından kariyer hayatına Keller Williams’ta devam etmiştir. Uluslararası bir emlak danışmanlığı yapılan bu şirkette İstanbul Beylikdüzü Bölge Müdürlüğünde yönetici olarak çalışmalar sağlamıştır. Kısa süre içinde Keller Williams’ı bölgedeki en üretken ve en büyük ofis haline getiren İbrahim Demir, pek çok işe alım ve eğitim sağlamıştır. 2016 yılında Bölge Müdürlüğüne 120 gayrimenkul danışmanı istihdamı sağlaması ve eğitimler vermesi ile 1. olmuştur.

2018’ten bu yana İstanbul Anadolu Yakası’nın en büyük Remax ofislerinden olan Joker ofisinde Gayrimenkul Danışmanlığı yapmaktadır. Remax Joker, 2018 Türkiye Ticari Gayrimenkul birincisidir. 79 kişiden oluşan emlak danışmanı ortaklığı ile bölgenin en donanımlı, yenilikçi ve bilgi birikimine sahip gayrimenkul danışmanı olma özelliğini taşır.

Geçen 17 yıl içerisinde; 3500’ü aşan gayrimenkul değerlemesi, 1300’den fazla gayrimenkul, 1000’i aşkın ticari mülk pazarlaması, 20 bini geçen alıcı- satıcı görüşmesi gerçekleştirmiştir. Mülklerin bir kısmı ticari gayrimenkul tanımına uyan ofis, bina, arsa, fabrika ve depodan oluşmaktadır.

İstanbul’daki tüm OSB’ler, sanayi siteleri, fabrikalar, konut projeleri ile de detaylı bilgi veri tabanına sahip olan İbrahim Demir, kazandığı bilgi birikimi ve deneyimleri ile güçlü bir pazarlama yöntemi sunmaktadır.

Ticari Gayrimenkul

Eğitimleri

İbrahim Demir, sektöre girdiği ilk günden itibaren sayısız eğitime katılmış, kendini geliştirmek ve yenilikler yaratmak adına birçok çalışma sağlamıştır. Sorumlu Emlak Danışmanı Mesleki Yeterlilik Belgesi ile yasallaşan emlak hayatı süresince ERA, Keller Williams, Remax Gayrimenkul şirketlerinin sağladığı yüzlerce eğitim almıştır. Amerika, Kanada, Fransa’dan gelen hocaların vermiş olduğu satış eğitimlerinin yanı sıra teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmiştir. Dijital pazarlama teknikleri konusunda kendini her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir.

Uzmanlık Bölgelerimiz

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet verilmektedir. Ticari Gayrimenkul için; İstanbul, Tekirdağ, Çanakkale, Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Bursa öncelikli tüm OSB’lerde satılık ve kiralık fabrika, depo ve arsalara, mülke özel gayrimenkul danışmanlığı sağlanmaktadır. Türkiye’nin en başarılı gayrimenkul danışmanı olma yolunda yıllardır edinilen tecrübe ve birikimi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

İstanbul Kadıköy’de bulunan ofisimizde yüz yüze görüşme ve tanışma gerçekleştirerek burada yazılanları ve daha fazlasını İbrahim Demir’in ağzından dinlemek isterseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

    İbrahim Demir ‘in emlak hakkında yapmış olduğu videoları buraya basarak izleyebilirsiniz.